Videa z cest po světě

Videa z destinací

Videa z destinací

Pokud se rohodujete o Vaší dovolené a rádi se podíváte na videa, které Vás provedou vybranou destinací a představí Vám pláže, přírodu, turisticky zajímavé lokality a celkově Vám představí oblast Vaší budoucí dovolené, máte možnost vzhlédnout naše videa. Věříme, že Vám videa pomohou při správném rozhodnutí kde strávit Vaši dovolenou. Videa budou na stránku přidávány průběžně i z dalších lokalit. Pokud máte Vaše video a chcete umožnit jeho zhlédnutí i dalším našim klientům neváhejte nás kontaktovat.

 

 Egypt Hurghada

 

 

Hotel Caribbean World - Soma Bay

Caribbean World Soma Bay - rozlehlý hotelový komplex s několika bazény a vířivkou postavený v karibském stylu. Leží v krásné udržované zahradě  nabízející klidná místa k relaxaci a odpočinku.  Hotel leží u soukromé písčíté pláže. Od centra Hurghady je hotel vzdálený přibližně 60 km. 

Hotel Pickalbatros Albatros Palace *****

Rozlehlý luxusní resort Albatros Palace leží v jižní části Hurghady přímo u soukromé písčité pláže. Hotel postavený v marockém stylu nabízí svým hostům jedinečnou atmosféru a zaručuje prožití příjemné dovolené plné zábavy  a odpočinku. Hotel je vhodný pro páry ale i rodiny s dětmi a uspokojí také náročnější klientelu.

 

Hotel Pickalbatros White Beach Resort  *****

Hotel White Beach je nejmladší z rodiny oblíbeného řetězce hotelů Pickalbatros. Hotel se nachází nedaleko centra Hurghady přímo u Rudého moře a má vlastní krásnou písřitou pláž. Komfortně vybavený hotel s kvalitními službami doporučujeme především rodinám s dětmi, pro které je zde pestré vyžití nejen v aquaparku.

 

 Hotel Prima Life Makadi *****

Oblíbený 5* hotel Prima Life Makadi se nachází v zálivu Makadi Bay přibližně 30 km od centra Hurghady. Záliv se pyšní nejkrásnějšími plážemi v oblasti Hurghady. Jen pár metrů od břehu se v moři nachází korálové útesy, kde můžete sledovat bohatý podmořský život. Hotel poskytuje velké vyžití pro sportovně založené klienty a děti, díky svým službám je vhodný i pro náročnější klienty.

 

Hotel Mercure ****

Oblíbený a moderně zařízený hotel se nachází v jižní části Hurghady. Hotel má krásnou zahradu a leží u křišťálově čistého Rudého moře. Hotel se vyznačuje dobrými službami. Je vhodný pro páry ale i rodiny s dětmi.

Megasafari

Megasafari v Egyptě. Pokud trávíte svoji dovolenou v Egyptě a chcete si pobyt zpestřit výletem, tak se vydejte na čtyřkolkách do pouště. Prožijete nezapomenutelné zážitky při diviké jízdě pouští, navštívíte beduínskou vesnici, kde beduínky pečou placky, chovají velbloudy a kozy a nabízejí tradiční zboží jako je například koření a šperky.

 

 

 

Ostrov Giftun

Ostrov Giftun je oblíbeným cílem turistů pobývajících v Hurghadě. Na ostrově najdete nádherné pláže s bílým pískem s možností šnorchlování u nádherných korálů. Během plavby která trvá 1-2 hodiny se zastavíte u korálových útesů, kde budete mít možnost koupání a šnorchlování. Pokud Vám bude přát štěstí můžete zahlédnout i delfíny.

 

 

Hotel Imperial Shams ****

Hotel leží přímo na pláži a je vhodný pro rodiny s dětmi, které vyhledávají klidnou a odpočinkovou dovolenou, stejně jako pro milovníky surfování.

 

 Delfinárium Makadi Bay

Pokud trávíte svoji dovolenou v Hurghadě vydejte se na výlet do oblasti Makadi Bay, kde je otevřeno pro děti i dospělé nové delfinárium. Představí se Vám cvičení tuleni, mroži a samozřejmě delfíni.

 

 Egypt Marsa Alam

Hotel Club Calimera Akassia *****

Hotelovému areálu dominuje obří hotelová hala postavená z ručně vyrobených cihel. Oblíbený hotel Club Calimera Akassia je rájem pro milovníky vodních radovánek, neboť vedle hotelu je rozlehlý aquapark s několika bazény včetně plaveckého, mnoho skluzavek a tobogánů a jiných atrakcí. Do aquaparku mají hoteloví hosté vstup zdarma. Kdo má rád šnorchlování jistě ocení blízkost krásného korálu, rodiny s dětmi zase uvítají animační programy pro všechny kategorie.

 

 Abu Dabbab Beach Resort - dříve El Malikia ****

Hotel dříve známý jako El Malikia, je zasazený do udržované zahrady a leží přímo na krásné pláži v oblasti Abu Dabbab Bay, která je vyhledávaná pro svůj podmořský svět. Při šnorchlování zde uvidíte krásný podmořský svět a narazit můžete i na na želvy kareta.

 

Resta Grand *****

Moderně zařízený hotelový komplex se službami na velmi dobré úrovni, je situovaný v udržované zahradě na písečné pláži. Do moře se dostanete přes molo. Hotel doporučujeme pro milovníky šnorchlování a potápění, ale i rodinám s dětmi, pro něž je zde připraveno dětské hřiště, bazén a zábavní program.

 

 Ostrov Mallorca 

Cap de Formentor

Poloostrov na severu Mallorky vybíhá 13 km do moře. Na samotném cípu najdete maják, který stojí na 260m vysoké skále a za jasného počasí je vidět až na ostrov Menorca. Vede k němu cesta s místy až dramatickými serpentinami. Silnice vede kolem vyhlídky Mirador de Mal Pas odkud je nádherný výhled na moře a skálu El Colomer.

 

 Sa Calobra and Port de Soller

Již sama cesta na oblíbenou pláž Sa Calobra je zážitek. Z výšky 900 m se dostanete až na úroveň moře a projedete během 13 km 67 zatáček. Samotnou pláž najdete schovanou mezi úchvatnými skalisky. Patří mezi nejvyhledávanější pláže Mallorcy. Na pláž se můžete dostat i lodí z přístavu Port De Sóller. Tento přístav je velmi populární a to i díky jediné tramvajové lince na ostrově, která vede do 5 km vzdáleného městečka Sóller.

 

 Festival turistiky v Pagueře

Mallorca je známá tím, že zde klienti najdou krásné koupání a přírodu, ale i spousty večerní zábavy. Každoročně se konají v září na Mallorce festivaly turistiky. Toto video je z letoviska Paguera, kde byl pro návštěvníky připravený průvod a večerní program s vystoupením. Skvělý večer ukončil nádherný ohňostroj.

 

 Hotel Beverly Playa Paguera ***

Oblíbený hotel, který se nachází ve středisku Paguera. Hotel má velmi dobrou polohu, leží přímo u pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Do nedalekého centra města se dostanete po promenádě. V centu města najdete spoustu obchodů a barů.

 

 Pláže Cala Llombards a Cala Pi

Krásná pláž s bílým pískem Cala Llombards se nachází v jihovýchodní části Mallorky. Pláž je lemována skalnatými útesy a atmosféru dotvářejí bývalé rybářské doky tzv. escars. Další oblíbenou pláží je pláž Cala Pi, kterou najdeme v jižní části Mallorky cca 17 km jižně od městečka Llucmajor. Pláž je pokrytá bílým pískem a je sevřená mezi skalnatými útesy, které chrání pláž před velkými vlnami.

 

 Paguera a Cala Fornells - pláže a pobřeží

Paguera se nachází v jihozápadní části Mallorky. Jedná se o velmi oblíbené letovisko s pěknými plížemi a členitým pobřeýím se skalnatými útesy. V centru letoviska najdete spoustu barů, obchodů a restaurací.

 

 Řecko

Ostrov Kalymnos

Ostrov Kalymnos leží v Egejském moři a je 4 největší v souostroví Dodekanesos. Najdete zd krásné pláže, hory, díky kterým je ostrov vyhledávaný hlavně u lezců. Nachází se zde i dostatek památek. Jedním z nejvyhledávanějších míst je hlavní město Pothia kde je i přístav do kterého připlouvají lodě ze sousedního ostrova Kos. Za návštěvu jistě stojí malá ospalá vesnička Emborios, která leží na severním cípu.

Ostrov Nisyros

Nisyros je řecký vulkanický ostrov v souostroví Dodekanés. Nachází se mezi ostrovy Kos a Tilos a v jeho okolí se nachází ostrov Gyali, na kterém se těží pemza, a ostrůvky Stogyli, Pegausa a Pacheia.Správním střediskem a současně největším městem na ostrově je Mandraki. Nachází se zde přístav odkud vaplouvají trajekty na Kos a Rhodos. Nad městem se tyčí starověká pevnost Paleokastro ve které se nachází mužský klášter zasvěcený Panně Marii. Dalšími městy jsou Paloi, ve kterém jsou Hipokratovy lázně a vesnička Emporeio se svým nádherným výhledem do vulkánu