Ocenění cestovní agentury MOJEcesta

Naše ocenění

Ocenění, které získala naše cestovní agentura od partnerských cestovních kanceláří.

 

Naše cestovní agentura obdržela certifikát o udělení statutu EXIM partner od cestovní kanceláře EXIM tours.

Společnost EXIM tours a.s., člen skupiny DER Touristik Kolín, tímto certifikátem zařadila naši cestovní agenturu do skupiny nejbližších spolupracujících společností a dále nás opravňuje k používání značky EXIM partner v obchodním styku i na propagačních materiálech.

 Exim partner Veselí nad Moravou

.

 Certifikát Ověřená společnost 2016

Certifikát Prověřené společnosti je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu, k dané firmě, pomocí ukazatele názoru, při použití  "Záporných frází" . Na firmy s tímto certifikátem nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

 

Ověřená společnost mojecesta

 

Diplom za úspěšný prodej zájezdů EXIM tours v roce 2015

Naše cestovní agentura opět získala diplom za úspěšný prodej zájezdů od cestovní kanceláře Exim tours, specialisty na letecké zájezdy a zájezdy do exotiky.

Exim tours 2015

 

Nejlepší prodejce zájezdů Certifikát cestovní kanceláře ANCORA 2015

Naše kamenné provozovny v Uherském Hradišti a ve Veselí nad Moravou obdrželi ocenění nejlepší prodejce zájezdů ve městě od cestovní kanceláře Ancora Šumperk. Cestovní kancelář se specializuje hlavně na prodej zájezdů do Bulharska, Turecka a Řecka.

Ancora_kren      Ancora_krenova

 

Diplom za prodej zájezdů cestovní kanceláře Exim tours v roce 2014

Naše provozovna ve Veselí nad Moravou získala diplom za dobrý prodej zájezdů v roce 2014 od cestovní kanceláře Exim tours, která se specializuje na zájezdy do Egypta, Tuniska, Turecka, Řecka ale také na Exotické dovolené.  

 

Exim tours 2014

 

 

Diplom za výborné výsledky v prodeji zájezdů od cestovní kanceláře Alexandria v roce 2013.

Obdrželi jsme diplom za výborné výsledky v prodeji zájezdů cestovní kanceláře Alexandria, která se specializuje na zájezdy do Bulharska, Turecka a Řecka.  

 

Alexandria