Prodej zájezdů na léto 2018 zahájen.Slevy až 41%.

Aktuality

Prodej zájezdů na léto 2018 zahájen.Slevy až 41%.

3.11.2017

Zahájili jsme prtodej zájezdů na léto 2018. Využijte výhodných slev a bonusů při nákupu letní dovolené. Nejlepší nabídky bývají vždy nejdříve vyprodány. Vybírat můžete z nabídky více než 300 cestovních kanceláří. Mezi nejatraktivnější nabídky patří zájezdy od cestovní kanceláře Exim tours, s nejšírší nabídkou zájezdů do Egypta.  Na našich internetových stránkách MOJEcesta nebo v našich kamenných prodejnách ve Veselí nad Moravou a Uherském Hradišti můžete zakoupit zájezdy od dalších renomovaných cestovních kanceláří jako je Fischer, Čedok, Blue style, Neckermann, Canaria travel a dalších. Zájezdy u nás nakupujete vždy za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře a můžete využít všech slev a bonusů.

A jaké slevy a bonusy můžete čerpat?

 

  • Sleva až 41%
  • Dítě zcela zdarma ( Nabídku lze využít ve vybraných hotelech a ve vybraných termínech  Platí pro 1 dítě ubytované na pokoji se 2 dospělými osobami cestujícími za základní katalogovou cenu. Neplatí pro časově zvýhodněné ceny
  • Zvýhodněná záloha 1500 Kč za osobu
  • Parkování zdarama nebo za zvýhodněnou cenu

Vyberte si svoji dovolenou včas a nečekejte s výběrem až budou nejlepší nabídky vyprodané.

 

Pokud nevíte co darovat svým blízkým k Vánocům, darujte dárkový poukaz od naší cestovní agentury na nákup dovolené od více než 300 cestovních kanceláří.